Aktualijos Pramogos

Karolina Meschino: kai gerbėjai nueina per toli

Vakar važiavau namo iš egzamino. Sedėdama troleibuse, aišku, scrollinau feisbuką. Visi, kas tuo metu irgi scrollino feisbuką, galėjo sužinoti „visą Lietuvą sukrėtusias“ naujienas – įžymioji influencerė Karolina Meschino „apgaudinėjo“ savo buvusįjį su jo geriausiu draugu ir „išardė“ grupę Flying Saucer Gang.

Iš pradžių rimtai galvojau, kad čia ir vėl neturinčių apie ką rašyti ir už kiekvieno gandelio užsikabinti norinčių žurnaliūgų sapalionės. Bet tada užtikau…LRT straipsnį. Nacionalinis transliuotojas rašo apie Karoliną Meschino??? Šiandien Karolina pagaliau nutraukė tylą. O kai mergina išsižiojo…aš išgirdau tokių dalykų apie Lietuvos gerbėjų kultūrą, kad man pasidarė negera. Kitaip nerašyčiau šito teksto, Samurai Hamster dar nekalba apie pletkus.

Pasirodo, vadinamieji sekėjai iš virtualios erdvės persikėlė į…Palangos gatves. Nejuokauju, per pačią sesiją žmonės lekia į Palangą ieškoti Karolinos. Negana to, kažkaip gauna prieigas prie Palangos tilto kamerų, bando šaukštuose įžiūrėti, su kuo Karolina vaikšto į kavines ir neraudonuodami meluoja viešbučio personalui vien tam, kad galėtų prie jos prieiti. Korėjoje egzistuoja fanų rūšis, vadinama saesangs. Čia tie psichiniai ligoniai, kurie gauna idol’ų skrydžių informaciją ir seka juos su blakėmis ir dar velniai žino kuo. Aš galvojau, Lietuvoje tokių dalykų nėra. Pasirodo, yra.

Prieš paleisdami gerklę, kad ji pati kalta, kam pastatė save į viešumą, bla bla bla…pasistenkite sekundei įsijausti į jos vaidmenį. Įsivaizduokite, kad jus seka jūsų klientas, tarkim, banke vien tam, kad matytų, ką jūs veikiate. Ar jums būtų labai malonu būti nuolat sekiojamiems nuo proto nušokusių žmonių? Nes man tai ne. Taip, ji žinojo, kad bus viešas žmogus. Ne, tai nereiškia, kad toks elgesys prieš įžymų žmogų gali būti pateisinamas.

Aš puikiai žinau, kokia yra visuomenės nuomonė apie Karoliną. Dažnai ji būna susidaroma tik išgirdus apie ją, jos nei sutikus, nei bendravus. Ar Karolina fyfa? Galima sakyti, taip – Instagramas jos darbas. Ar pasikėlus? Iš mano asmeninės patirties – ne. Ar durna? Nežinau, bet mano nuomone, iš socialinių tinklų bet koks durnelis nei išgarsėtų, nei uždirbtų. Ten reikia žinot, ką darai. Todėl manau, kad ne. Kokia ji bebūtų, influenceris irgi žmogus. Gal pro filtrus ir blizgučius taip neatrodo, bet ji nei anatomija nei smegenimis ar emocijomis niekuo nesiskiria nuo manęs ir jūsų.

su Karolina 2018 m. vasarą

Kas turi užeiti žmogui, kad jis galvotų, kad sekti žmogų, jei jis žymus – legalu? Nežinau. Tik noriu pasakyti, kad jei tu skaitai šitą tekstą ir darai panašius dalykus – arba tau dvylika, arba tu nesveikas. Tai nedaro tavęs nei kietu, nei pranašesniu.

RAMINKIS.

2 thoughts on “Karolina Meschino: kai gerbėjai nueina per toli

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Back To Top